Člen skupiny   APPEL GROUP
Nebaví ťa práca v kancelárii? Vyjdi s nami do terénu! (Obchodný zástupca)

Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Tvojou úlohou bude vyjsť do terénu, stretávať sa so zákazníkmi v domácom prostredí a s ochotou im radiť v oblasti energetiky. Zo stretnutí budeš odchádzať s úsmevom, že si predal čo si mienil. Keďže si budeš dohadovať stretnutia, telefonovanie Ti nemôže byť cudzie, pretože sa stane tvojou súčasťou. Čaká Ťa aj práca s tabletom, kde budeš pracovať s pridelenou databázou zákazníkov.

HĽADÁME FLEXIBILNÉHO ČLOVEKA S MOŽNOSŤOU PRACOVAŤ V REGIÓNOCH ZÁPADNÉHO SLOVENSKA.
Ponúkaný plat (brutto)
1000eur/brutto + variabilná zložka
Iné výhody
Dostaneš služobný telefón a tablet, ponúkame pridelenie služobného auta alebo preplácanie PHM v prípade užívania vlastného auta. Preplatíme ubytovacie náklady v prípade, že máš trvalý pobyt mimo Západného Slovenska. Staneš sa súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá organizujú rôzne akcie a teambuildingy.
Keďže nám záleží aj na tvojom osobnom a kariérnom raste budeš prítomný na zaujímavých tréningoch a školeniach.
Ak si myslíš, že si sa v tejto práci našiel, pošli nám svoj životopis a my sa Ti ozveme.
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Spoločnosť patriaca k najväčšiemu dodávateľovi elektriny a plynu

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
- Obchodné a prezentačné zručnosti,
- flexibilný pracovný čas a ochota pracovať v teréne,
- prax v oblasti door to door výhodou,
- chuť na sebe pracovať, vzdelávať sa,
- prax v oblasti predaja výhodou,
- orientácia na výkon, vysoké pracovné nasadenie,
- sebamotivácia, samostatnosť,
- príjemné a profesionálne vystupovanie.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
IW.sk
Leškova 3A
811 04 Bratislava
www.appel.sk

Kontaktná osoba: Mgr. Daniel Drabik
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2833385   Dátum zverejnenia: 30.11.2016