Obchodný reprezentant v oblasti energetiky - Trenčiansky kraj

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
1000eur/brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Energetický audit a poradenstvo,
- predaj produktov a služieb,
- organizovanie a plánovanie obchodných stretnutí v domácnostiach,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- koordinácia aktivít s team leadrom vo vybranom regióne,
- priebežné podávanie spätnej väzby z regiónu.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 02/20770077

- Služobný tablet,
- mobilný telefón,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- možnosť preplatenia ubytovacích nákladov,
- po zapracovaní ponúkame pridelenie služobného auta alebo preplácanie PHM pri používaní vlastného automobilu,
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- účasť na firemných akciách, teambuildingoch,
- školenia, tréningy.

Spoločnosť ponúka dlhodobú spoluprácu, možnosť kariérneho rastu a dobrého finančného ohodnotenia.
Kandidát sa stane odborníkom na energetické poradenstvo, bude mať pridelenú databázu klientov o ktorých sa bude starať a budovať s nimi vzťahy a pomáhať im v oblasti energetickej efektívnosti. Jeho úlohou bude konzultovať a navrhovať opatrenia a riešenia u zákazníkov v domácnostiach, ktoré zabezpečia úsporu nákladov na energie.

Kandidáti absolvujú školenie v oblasti energetických auditov a produktov, získajú profesionálne vedenie a možnosť profesionálneho rozvoja.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Spoločnosť patriaca k najväčšiemu dodávateľovi elektriny a plynu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Obchodné a prezentačné zručnosti,
- flexibilný pracovný čas a ochota pracovať v teréne,
- chuť na sebe pracovať, vzdelávať sa,
- prax v oblasti predaja výhodou,
- orientácia na výkon, vysoké pracovné nasadenie,
- sebamotivácia, samostatnosť,
- príjemné a profesionálne vystupovanie.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2825870  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000eur/brutto + variabilná zložka