Člen skupiny   APPEL GROUP
Business Process Analyst

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Tvoriť, aktualizovať, koordinovať a implementovať procesy pre zákaznícke segmenty v obsluhe Retail v súlade so schválenou stratégiou,
- spolupracovať na tvorbe zmenových požiadaviek voči IT systémom,
- tvoriť, aktualizovať, koordinovať a implementovať riadiace dokumenty v súlade s platnou legislatívou a so schválenou stratégiou spoločnosti (riadiace dokumenty, procesy, metodiky),
- analyzovať výkonnosť, efektivitu a hospodárnosť procesov a pracovných postupov predaja, obsluhy a návrhov na zvýšenie efektivity (na základe stanovených KPI),
- identifikovať príležitosti na zlepšenia a navrhovať opatrenia k zamedzeniu vzniku chýb,
- spolupracovať na tvorbe biznis plánov a identifikovať kľúčové príležitosti pre stanovenie návratnosti investícií,
- viesť optimalizačné a inovačné projekty v súlade s platnou metodikou a procesmi.
Iné výhody
- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov,
- širokú škálu interných a externých školení,
- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca,
- 5 dní dovolenky navyše,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- sociálna výpomoc, iné finančné príspevky,
- povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach,
- stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom,
- eventy, teambuildingy,
- vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia,
- pružná pracovná doba.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie.
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Spoločnosť patriaca k najväčšiemu dodávateľovi elektriny a plynu

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, všeobecné, právnické
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Visio - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
ARIS - pokročilý
- prax v tvorbe procesov a pracovných postupov,
- práca s dátami - príprava reportov ( analytika ),
- štandard BPMN 2,0- výhodou

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
ID: 2764680   Dátum zverejnenia: 13.10.2016