Elektrotechnický inžinier - slaboprúd

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
*Nitra, Nitriansky kraj
Termín nástupu
*dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*plánovanie a príprava dokumentácie spojenej s daným projektom
*spracovanie a evidencia projektovej dokumentácie
*príprava rozpočtu a technických riešení
*zápis zmien v projektovej dokumentácii
*dohľad nad dodržiavaním platných legislatívnych a technických noriem
*komunikácia a spolupráca s dodávateľmi
*kontrola kvality a dodržiavania BOZP zo strany dodávateľov
*kontrola dodržiavania časového harmonogramu
*pravidelný reporting

*práca v nadnárodnej stavebnej spoločnosti
*motivujúce finančné ohodnotenie
*možnosť participovať na významnom medzinárodnom projekte

*Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na uvedenú e- mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

*nadnárodná stavebná spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou priemyselných komplexov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

*elektrotechnické slaboprúd

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

*zdopovednosť
*flexibilita
*schopnosť pracovať v tíme

Hľadáme kandidáta so zameraním na :
* El.poziarna signalizacia
* Datove siete
* Poziarny evakuacny rozhlas a CCTV
* Prístupový system

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2749451  Dátum zverejnenia: 4.10.2016