Člen skupiny   APPEL GROUP
Chemický technológ riadenia výroby

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre našeho klienta hľadáme chemického technológa, ktorého hlavnou náplňou práce bude:

- koordinácia výrobných činností elektrizolačných materiálov,
- vedenie tímu pracovníkov,
- vedenie a kontrolovanie výrobnej dokumentácie,
- práca v informačnom systéme spoločnosti,
- znalosť výrobného procesu,
- spolupráca v oddelení.
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Iné výhody
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- motivačné finančné ohodnotenie, ročné prémie
- kariérny postup na vedúceho divízie
- 5 dní dovolenky naviac po roku zamestnania
- týždenný pracovný čas 37,5 hod.
- spolupráca s výskumom
- možnosť zúčastniť sa hodín angličtiny vo firme
Informácie o výberovom konaní
- kandidát musí mať chemické zázemie
- minimálne 3 ročná prax na podobnej pozícií
- Microsoft Windows - pokročilý
- MS Excel - základy
- MS Word - základy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.10.2016 (ostáva ešte 31 dní)
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Pracovná pozícia je obsadzovaná pre našeho klienta, stabilnú spoločnosť, ktorá má dlhodobé postavenie na trhu. Venuje sa výrobe a predaju káblov, vodičov, elektroizolačných materiálov, impregnačných lakov a živíc a ďalším. V spoločnosti je možnosť spolupracovať na výskume a vývoji.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemické zameranie
- zodpovednosť
- schopnosť viesť ľudí
- spoľahlivosť
- lojalita

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
APPEL COUNSELLING, s.r.o. a IW.sk, s.r.o.
Leškova 3A
811 04 Bratislava
www.appel.sk

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Kuchárková
Tel.: 0902773377
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2733084   Dátum zverejnenia: 22.9.2016