Si mladý a máš obchodnícky talent? Tak sa pridaj k nám!

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, Senec, Lozorno, Pezinok, Modra
Mzdové podmienky (brutto)
1000eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ambiciózny absolvent SŠ/VŠ a hľadáš si prácu v teréne? Potom nezahoď svoju šancu a napíš nám!

Skončil si školu a nemáš roky praxe ani kvantum predaného? Stačí nám tvoja chuť pracovať na sebe a mať obchodné zručnosti.

Tvojou úlohou bude vyjsť do terénu, stretávať sa so zákazníkmi v domácom prostredí a s ochotou im radiť v oblasti energetiky. Zo stretnutí budeš odchádzať s úsmevom, že si predal čo si mienil. Keďže budeš pracovať aj z domu telefonovanie Ti nemôže byť cudzie pretože sa stane tvojou súčasťou. Čaká Ťa aj jemná office práca s tabletom, kde budeš pracovať s pridelenou databázou zákazníkov.

Ak si k tomu všetkému aj samostatný, tak si práve našiel svoju prácu snov.

Dostaneš telefón a tablet, po zapracovaní ponúkame pridelenie služobného auta. Ak nás presvedčíš, staneš sa súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Aby si zapadol, vo firme sa organizujú rôzne akcie a teambuildingy.
Keďže nám záleží aj na tvojom osobnom a kariérnom raste budeš prítomný na zaujímavých tréningoch a školeniach.

Ak si myslíš, že si sa v tejto práci našiel, pošli nám svoje CVčko a my sa Ti ozveme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Spoločnosť patriaca k najväčšiemu dodávateľovi elektriny a plynu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Obchodné a prezentačné zručnosti,
- flexibilný pracovný čas a ochota pracovať v teréne,
- chuť na sebe pracovať, vzdelávať sa,
- prax v oblasti predaja výhodou,
- orientácia na výkon, vysoké pracovné nasadenie,
- sebamotivácia, samostatnosť,
- príjemné a profesionálne vystupovanie.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2703467  Dátum zverejnenia: 24.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000eur/brutto