C# developer

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Bratislava, okres Dolný Kubín, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s programovaním v C# či už v škole, v práci alebo vo voľnom čase? Chceš profesionálne rásť v stabilnej spoločnosti s rodinnou atmosférou v Prešove alebo v Trsenej? Hľadáme mladého a nadšeného človeka, ktorý má záujem o IT technológie.

Tvojou hlavnou náplňou bude:

- tvorba a nasadzovanie softvérových riešení vytvorených spoločnosťou
- vývoj podnikových aplikácií pre mobilnú a desktop platformu
- aktívna spolupráca na analýze a návrhu softvérových riešení
- analýza a navrhovanie databázových modelov

Pre prácu v Prešove a Trstenej je nutnou podmienkou absolvovanie adaptačného cyklu na centrále v Bratislave počas prvých 9 mesiacov. Firma si zamestnanca kompletne zaškolí.

- kariérny rast, motivačné finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá umožňuje programátorom, aby boli osobnosťou, ktorú poznájú
- samostatnosť, voľnosť a neformálnosť
- dlhodobá spolupráca

Kontaktovať nás môžu aj študenti končiacich ročníkov, ktorí by mali seriózny záujem o spoluprácu aj po ukončení štúdia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá sa venuje návrhom systémového riešenia, technickej podpore a vývoju programového vybavenia. Dodávajú a inštalujú hardvérové vybavenia pre konkrétnu aplikáciu v širokom sortimente, napr. stacionárne a mobilné tlačiarne etikiet plastových kariet, ručné a stacionárne snímače čiarových kódov, mobilné tlačiarne etikiet a plastových kariet, ručné a stacionárne snímače čiarových kódov a ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti:
C# - mierne pokročilý
.NET - mierne pokročilý
SQL - základy
Java - výhoda

Osobnostné predpoklady:
- komunikatívnosť
- zmysel pre humor
- ambicióznosť, zodpovednosť
- záujem o IT technológie

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2693767  Dátum zverejnenia: 17.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou