Expert logistiky predajných kanálov

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a implementácia stratégie logistických riešení pre predajné kanály,
- zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v oblasti predaja tovaru,
- príprava a spustenie projektu predaja tovaru v predajných kanáloch,
- koordinácia a zavedenie platobného systému v predajnej sieti,
- vypracovanie, návrh a implementácia riešení s cieľom podpory a zlepšenia fungovania procesov súvisiacich s predajom tovaru v predajných kanáloch,
- príprava návrhov na zvyšovanie predaja tovaru,
- manažovanie a správa systému skladového hospodárstva predajných kanálov,
- zabezpečenie systému objednávania tovaru a komunikácia s dodávateľmi,
- komunikácia s inými oddeleniami firmy v súvislosti so zverenými projektami,
- spolupráca na projektoch vrámci pracovnej skupiny,
- školenia a podpora predajných kanálov v súvislosti s predajom tovaru,
- nastavenie a zabezpečenie pravidelných inventúr,
- identifikácia rozvojových príležitostí v rámci logistiky fungovania jednotlivých častí obchodnej siete,
- spolupráca a podpora predajných kanálov.

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- širokú škálu interných a externých školení
- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca
- 5 dní dovolenky navyše
- masáže a rehabilitačné služby
- doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach
- stravovanie - poukážky plne hradené zamestnávateľom
- eventy, teambuildingy
- vzdelávanie - rôzne tréningy a školenia
- pružná pracovná doba

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Spoločnosť patriaca k najväčšiemu dodávateľovi elektriny a plynu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Vysoké pracovné nasadenie,
- schopnosť iniciovať a riadiť zmeny,
- skúsenosť v oblasti zavádzania a prevádzkovania platobných a logistických modelov v oblasti predaja tovaru v retailovej sieti,
- skúsenosť z oblasti projektového manažmentu,
- skúsenosť s vedením ľudí výhodou, potenciál viesť ľudí a dosiahnuť cieľ,
- dynamický prejav, človek otvorený zmenám - novým výzvam,
- orientácia na výsledok,
- zákaznícka orientácia; negociačné schopnosti; asertivita,
- prezentačné schopnosti; rozhodovacie schopnosti; presviedčacie schopnosti,
- iniciatíva; proaktivita.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2679110  Dátum zverejnenia: 5.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou