Montážny pracovník

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a následná montáž rozvádzačov, otvorov pre komponenty a iné
- úprava dielov na strihanie
- práca s jednoúčelovým strojom
- úprava dielov pre výsledný produkt - rezanie, brúsne práce
- práca na základe predložených strojárskych výkresov

- práca v jednozmennej prevádzke
- stabilné pracovné miesto
- dobré pracovné zázemie
- príjemný kolektív

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa stala celosvetovo najväčším predajcom systémov pre skriňové rozvádzače, distribúciu prúdu, klimatizáciu, infraštruktúru IT, ako aj softvér a servis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- ponúkame zaujímavú prácu s motivujúcim finančným ohodnotením vo veľmi úspešnej spoločnosti
- schopnosť čítať jednoduché strojnícke výkresy
- skúsenosti s montážou
- manuálna zručnosť
-zodpovednosť

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2622957  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou