Člen skupiny   APPEL GROUP
Senior digital account manager

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- riadenie online projektov (najmä príprava webov a správa sociálnych sietí)
- komunikácia s klientmi, webovým a grafickým oddelením
- aktívne zapájanie sa do prípravy projektov (nutná znalosť postupov pri tvorbe webov, seo, ui...)
- potrebná orientácia v trendoch rôznych digitálnych kanálov
- vítaná znalosť webových analytických a štatistických nástrojov, ppc systémov
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou
Termín nástupu
Dohodou
Iné výhody
- Motivujúce platové ohodnotenie - neobmedzená variabilná zložka
- Trinásty plat, sociálny fond

- rôznorodá práca pre viacerých klientov
- práca v dynamickom tíme v agentúre patriacej do TOP 10 slovenských reklamných agentúr
- možnosť kariérneho rastu
- práca v mladom, kreatívnom a priateľskom kolektíve
- bazén na dvore, teambuildingy, chaty :)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Naším klientom je popredná full-servisová reklamná agentúra, ktorá poskytuje komplexné služby pre marketing a taktiež pre komunikáciu. Agentúra má referencie od malých spoločností až po nadnárodné korporácie. Jej veľkou výhodou a prednosťou je to, že má vlastné interné digitálne oddelenie vďaka čomu môže pracovať jednotne na zaujímavých projektoch. Filozofiu, ktorú si agentúra uplatňuje je tvoriť výsledkovo orientovaný marketing, zameraný na obchodné ciele klientov. Agentúra figuruje v TOP 10 reklamných agentúr na Slovensku a to vďaka výsledkom, ktoré dosahuje a veľkým záberom na trhu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Reklama a prieskum trhu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
ID: 2617245   Dátum zverejnenia: 22.9.2016