Člen skupiny   APPEL GROUP
Pripravár/cenár pre pozemné stavby

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre stabilnú stavebnú spoločnosť (zákazky nad objem 500.000€) hľadáme prípravara/cenára pre pozemné stavby.

V rámci prípravy stavieb na kľúč má na starosti:
- príprava cenových ponúk a súvisiacich podkladov
- vyhodnotenie cenových ponúk
- príprava pridelenej stavby, úzka spolupráca so stavbyvedúcim
- obchodné rokovania so subdodávateľom
- komunikácia s investorom
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou
Iné výhody
Zázemie úspešej, stabilnej stavebnej spoločnosti
Mladý, dynamický kolektív kolektív a možnosť profesne rásť
Motivačný plat - bude témou na osobnom pracovnom pohovore
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky kritériá výberu. Ďakujeme za pochopenie.
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Našim klientom je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb. Svojim klientom poskytujú riešenia stavieb na kľuč vrátane projektovej dokumentácie a inžinieringu. Spoločnosť bola ocenená v celoštátne uznávanej súťaži "Stavba roka ".

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo
Znalosti: CENKROS plus, AutoCAD
Prax na pozícií 3 roky

dochvíľnosť, zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail, schopnosť pracovať v tíme a pod nárazovým stresom, komunikatívnosť,

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
APPEL COUNSELLING, s.r.o. a iw.sk, s.r.o.
Leškova 3A
811 04 Bratislava
www.appel.sk

Kontaktná osoba: Katarína Dobšovičová
Tel.: 0902 773 377
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2611597   Dátum zverejnenia: 22.11.2016