Skvelá príležitosť - Pripravár/cenár TZB

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú stavebnú spoločnosť (zákazky nad objem 500.000€) hľadáme prípravara/cenára pre pozemné stavby.

V rámci prípravy stavieb na kľúč má na starosti:
- príprava cenových ponúk a súvisiacich podkladov
- vyhodnotenie cenových ponúk
- príprava pridelenej stavby, úzka spolupráca so stavbyvedúcim
- obchodné rokovania so subdodávateľom
- komunikácia s investorom

Zázemie úspešej, stabilnej stavebnej spoločnosti
Mladý, dynamický kolektív kolektív a možnosť profesne rásť
Motivačný plat - bude témou na osobnom pracovnom pohovore

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky kritériá výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb, ktorá pôsobí na trhu viac ako 10 rokov. Svojim klientom poskytujú riešenia stavieb na kľuč vrátane projektovej dokumentácie a inžinieringu. Spoločnosť má zavedený systém manažérstva kvality podľa ISO 9001:2008, systém environmentálneho manažérstva podľa ISO 14001:2004 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa OHSAS 18001:2007 .Spoločnosť bola ocenená v celoštátne uznávanej súťaži "Stavba roka ".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Znalosti: CENKROS plus, AutoCAD
Prax na pozícií 3 roky

dochvíľnosť, zodpovednosť, samostatnosť, zmysel pre detail, schopnosť pracovať v tíme a pod nárazovým stresom, komunikatívnosť,

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2611597  Dátum zverejnenia: 12.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou