Obchodný reprezentant - Bratislava/Západ SR

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fix+prémie na základe výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o vybraný počet zákazníkov a obchodné segmenty,
- obchodné aktivity zamerané na ďalšie akvizície na trhu v odvetviach priemyselnej výroby a maloobchodu,
- aktívne zisťovať situáciu na trhu v pridelenom segmente,
- prvý kontakt (telefón/e-mail), oslovenie (telefón, osobné), ponuka (príprava cenových ponúk - cenotvorba),
- vytvárať ponuky, spolupracovať na projektoch, generovať objednávky v rámci systému CRM,
- identifikácia potrieb nových zákazníkov, prezentácia jednotlivých služieb spoločnosti a zisťovanie spätnej väzby od klienta,
- organizácia pravidelných návštev zákazníkov v snahe ďalej rozvíjať obchodnú spoluprácu,
- návrh, predkladanie, vypracovávanie a kvalitatívna kontrola obchodných ponúk,
- vypracovávanie podkladov na základe výberového procesu a následná komunikácia a vyjednávanie podmienok,
- spolupráca s marketingových a servisným oddelením.

Ponúkame:
- Náročnú, ale veľmi zaujímavú prácu s motivujúcim finančným ohodnotením v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a rastu,
- férový prístup,
- nezávislosť na základe Vašeho zodpovedného prístupu a dodania požadovaných výsledkov,
- balíček firemných benefitov.

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú pre nás z vecného hľadiska zaujímaví. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť v segmente váhové a analytické systémy - predovšetkým pre priemyselnú oblasť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické/Obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme osobnosť s:
- Proaktívnym prístupom,
- výbornými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami,
- pozitívnym vzťahom k technike a IT,
- samostatnú a cieľavedomú,
- kreatívnym myslením,
- praxou v oblasti predaja prístrojov a systémov,
- prehľadom v oblasti ako: potravinárstvo, chémia, technika, technológie, elektronika.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2580172  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix+prémie na základe výkonu