Ekonóm, Hlavný účtovník

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
*možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
*dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie účtovnej agendy spoločnosti
*Kontrolovanie splatností odberateľských pohľadávok a záväzkov spoločnosti
* Vedenie pokladne
*Spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky
*Vypracovávanie a odosielanie mesačných, kvartálnych a ročných výkazov a hlásení najmä do NBS
*Komunikácia s NBS, DÚ a pod.
*Kontrola finančných transakcii klientov 24-pay
* Spracovanie DPH
*Vypracovávanie a evidovanie interných predpisov a smerníc
*Predkladanie návrhov na optimalizáciu nákladov spoločností
* Pripravovanie ekonomických podkladov, reportov a analýz pre vedenie spoločnosti
*Vypracovávanie daňových priznaní a štatistických výkazov
* Účtovanie bankových výpisov a fakturácia v cudzej mene

*práca v stabilnej spoločnosti
*odborný a profesionálny rast
*firemné akcie

*Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na
e - mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

*spoločnost s dlhoročnou pôsobnosťou so širším zaberom podnikania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

*ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

*prax v oblasti vedenia účtovníctva
*presnosť, zodpovednosť, flexibilita, aktívny prístup k riešeniu problémov
*analytické myslenie
*tímová spôsobilosť

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2423419  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: *dohoda