Dlhodobá brigáda - operátor výroby

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bytča
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
*ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
denná 3,52 € hod /brutto a 4,35€ hod/ brutto nočná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*pomocné montážne práce v automobilovej výrobe
*montáž komponentov, príprava dielov
*pomocné práce v sklade
*separácia

*možnosť dlhodobej brigády
*možnosť výberu zmeny, podľa toho kedy Vám to vyhovuje
*príplatky za nočné zmeny, sviatky , soboty
*denná zmena 3,52 € hod /brutto
*nočná zmena 4,35 € hod /brutto
*perspektíva na trvalý pracovný pomer
*odvoz z Kysuckého Nového Mesta je zabezpečený zdarma

*Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0905 973 151, 0903 797 377

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

*dodávateľ do automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*flexibilita
*manuálna zručnosť
*zodpovednosť
*ochota pracovať na zmeny, ale vieme vyhovieť záujemcom ktorí môžu pracovať len na jednu zmenu
*ochota nastúpiť ihneď

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2351789  Dátum zverejnenia: 21.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: denná 3,52 € hod /brutto a 4,35€ hod/ brutto nočná