Pracovník v elektrotechnickej výrobe/vhodné pre ženy/

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
580 EUR/mesiacnástupná mzda 580 €/brutto, po skúšobnej dobe nárast mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*elektrovýroba - montáž plošných spojov, výroba elektroniky, osádzanie plošných spojov podľa výrobnej dokumentácie;
*ručné osádzanie a spájkovanie komponentov na plošné spoje, SMT, THT technológia,
*strojové osádzanie (SMT) a spájkovanie (SMT + THT): oblsuha SMT linky (tlač pasty, P&P, pretavenie), obsluha cín.vlny (nadstavenie, čistenie), príprava a nastavenie strojov pre prácu, pravidelnú údržbu strojov;
*vizuálna kontrola osadenia (prítomnosť komponentu, jeho hodnota, orientácia) a kvality spájkovaného spoja podľa štandardu IPC 610

*práca v zahraničnej výrobnej spoločnosti,
*bežné firemné benefity,
*práca v príjemnom prostredí,
*dlhodobá stabilná práca,
*práca je na 1 pracovnú zmenu

*Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na e - mailovú adresu: [email protected], príp. nás kontaktujte telefonicky na č. 0905 973 151 .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

*Zahraničná výrobná elektrotechnická spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*manuálna zručnosť
*zmysel pre datail
*chuť učiť sa nové veci
*dobrý zrak

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2247435  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac