Senior digital account manager v poprednej reklamnej agentúre

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME IBA KANDIDÁTA S PRAXOU NA POZÍCIÍ:

- manažovanie online projektov (najmä príprava webov a správa sociálnych sietí)
- komunikácia s klientmi, webovým a grafickým oddelením
- aktívne zapájanie sa do prípravy projektov (nutná znalosť postupov pri tvorbe webov, seo, ui...)
- potrebná orientácia v trendoch rôznych digitálnych kanálov
- vítaná znalosť webových analytických a štatistických nástrojov, ppc systémov

Motivujúce platové ohodnotenie - neobmedzená variabilná zložka
Trinásty plat, sociálny fond

- rôznorodá práca pre viacerých (existujúcich) klientov
- práca v dynamickom tíme v agentúre patriacej do TOP 10 slovenských reklamných agentúr
- možnosť kariérneho rastu
- kreatívne prostredie, bazén, chaty, teambuildingy :)

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich kritériá na PRAX.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Našim klientom je popredná reklamná agentúra, s množstvom zaujímavých projektov a klientov a vlastným interným digitálnym oddelením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- nový zamestnanec musí vedieť riešiť všetky úlohy samostatne
- prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Google AdWords - základy
Google Analytics - základy
Google AdSense - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor:
MySQL - základy
XHTML - základy
PHP - základy
CSS - základy

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2149240  Dátum zverejnenia: 18.6.2015