Servisný poradca/Prijímací technik

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného prijímacieho/servisného technika, ktorý už pôsobil na obdobnej pozícií v autorizovanom servise, s reprezentatívnym vystupovaním. Podmienkou je schopnosť prijať zákazníka aj v cudzom jazyku (angličtina prípadne nemčina).

• Prijímanie a odovzdávanie vozidiel zákazníkom renomovaného servisu
• Konzultácia vykonaných a budúcich prác
• Kompletizácia zákaziek, sumarizácia vykonaných prác a ich administratíva
• Plánovanie opráv, objednávanie zákazníkov do servisu
• Príprava ponúk a ich komunikácia zákazníkom
• Odovzdávanie zákazok vedúcemu dielne, v prípade neprítomnosti riadenie mechanikov
• Objednávanie úkonov a komunikácia so subdodávateľmi (lak, odťah, STK...)
• Objednávky a predaj náhradných dielov

- práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti - renomovaný servis
- pravidelné vzdelávanie
- motivujúce platové ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
- motivačná výkonnostná zložka vyhodnocovaná každý mesiac
- kvartálne odmeny na základe výsledkov strediska

Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich základné požiadavky na jazyk a predchádzajúcu prax. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hlavnou náplňou činnosti firmy je predaj nových motorových vozidiel, náhradných dielov, príslušenstva a poskytovanie kompletného záručného a pozáručného servisu vozidiel značiek HYUNDAI, FORD a NISSAN a zároveň aj kúpa a predaj jazdených vozidiel akejkoľvek značky. Firme sa darí a rozrastá sa, preto aj hľadáme nového šikovného kandidáta, ktorý zapadne do tímu :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ideálny kandidát vie komunikovať nemecky alebo anglicky, má predchádzajúcu prax na pozícii v autorizovanom servise. Hľadáme reprezentatívne vystupujúceho kandidáta s dobrými komunikačnými a obchodnými zručnosťami (vie zistiť potreby zákazníka a navrhovať optimálne riešenia), samostatného a zodpovedného, s vysokým pracovným nasadením a orientáciou v automobilovom priemysle. Očakávame lojálnosť k organizácii a vzťah k nami predávaným značkám: Ford, Hyundai a Nissan.

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2114223  Dátum zverejnenia: 24.6.2015