Brigádnik do skladu - prípravné práce

APPEL COUNSELLING, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
*ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,80 €/hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*príprava boxov na expedíciu, príprava prepraviek - ľahká práca vhodná aj pre ženy

*práca vo výrobnej spoločnosti
*možnosť dlhodobej brigády a výberu zmeny
*príplatok za sobotu
*práca na dve zmeny

*Záujemci o uvedenú pozíciu zasielajte prosím svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected] prípadne nás kontaktuje na tel. čísle - 0905 973 151 alebo 0903 797 377

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

*zahraničná výrobná spoločnosť v centre Žiliny

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

*technické

Vodičský preukaz

B

*manuálna zručnosť
*zodpovednosť
*flexibilita

APPEL GROUP je poradenská skupina, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov.

Tvoria ju personálno-poradenská spoločnosť APPEL COUNSELLING špecializovaná na výbery manažérov a špecialistov, personálna agentúra iw.sk zameraná na obsadzovanie stredných a nižších pozícii a prepožičiavanie pracovníkov, poradensko-vzdelávacia spoločnosť Excellent Training poskytujúca vzdelávacie programy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1750679  Dátum zverejnenia: 23.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,80 €/hod. brutto