Všeobecný Účtovník pre lekárne - Trnava, Senec alebo Topoľčany

Apotheke Slovakia, a. s.

Miesto práce
Bratislava, okres Senec, okres Trnava, okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné spracovanie účtovníctva:
- kontrola a účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
- účtovanie pokladne, bankových výpisov
- účtovanie interných dokladov
- spracovanie daňových priznaní (DPPO a DPH)
- vypracovanie účtovných závierok podľa slovenských postupov
účtovania
- spracovanie dokladov pre potreby konsolidácie spoločnosti

Výhody a benefity:
- motivujúce finančné ohodnotenie
- odborné vzdelávanie aj školenia tzv.soft skills
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- možnosť podieľať sa na nábore kolegov - 300 eur odmena
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti a v príjemnej a priateľskej atmosfére
-ponúkame zľavy na naše produkty

Vybraní uchádzači na základe životopisu absolvujú krátky písomný test obsahujúci základné účtovné prípady (príjem/výdaj tovaru zo skladu, mzdy, samozdanenie, obstaranie, zaradenie a predaj dlhodobého majetku,...). Ďalej nasleduje štrukturované interview.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preferencia VŠ vzdelanie ekonomického zamerania, odbor účtovníctvo / auditorstvo
- pracovné skúsenosti s podvojným účtovníctvom sú nevyhnutné
- skúsenosti s prácou v programe Pohoda výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- dôslednosť

Vaša rodinná lekáreň

Naša Slovenská spoločnosť pôsobí na trhu vyše 15 rokov a pod značkou Apotheke Slovakia a.s. Manažujeme 47 aktívnych lekární.

Sieť lekární Apotheke Slovakia a.s. svojim prístupom ku zákazníkom neustále prispieva k zvyšovaniu kvality poskytovaných služieb. Ústretovosťou, novými službami a vernostným programom chce uspokojovať potreby svojich zákazníkov všetkých kategórií tak, aby sa stala ich rodinnou lekárňou.

Lekárne patriace do našej siete sú súčasťou projektu PLUS LEKÁREŇ a eTabletka.
Materskou spoločnosťou Apotheke Slovakia, a.s. je UNIPHARMA - 1.slovenská lekárnická akciová spoločnosť, ktorá je už takmer 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3166822  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie