Farmaceutický Laborant - výhodná pracovná ponuka (zástup počas MD)

Apotheke Slovakia, a. s.

Miesto práce
okres Ilava, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farmaceutický laborant- expeduje voľnopredajný sortiment, OTC sortiment a zdravotnícky materiál. Pripravuje IPL a dodržiava zásady správnej lekárenskej praxe . Riadi sa pokynmi zodpovedného farmaceuta.
Prievidza - Po -Ne 09:00 - 21:00
Ilava - Po - Pia 08:00 - 16:30

- motivujúce platové podmienky
- výborná pracovná doba - 8 hod (nie na zmeny)
- vzdelávanie aj mimo kreditového systému
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- možnosť podieľať sa na výbere svojho pracovného tímu

Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vaša rodinná lekáreň

Naša Slovenská spoločnosť pôsobí na trhu vyše 15 rokov a pod značkou Apotheke Slovakia a.s. Manažujeme 47 aktívnych lekární.

Sieť lekární Apotheke Slovakia a.s. svojim prístupom ku zákazníkom neustále prispieva k zvyšovaniu kvality poskytovaných služieb. Ústretovosťou, novými službami a vernostným programom chce uspokojovať potreby svojich zákazníkov všetkých kategórií tak, aby sa stala ich rodinnou lekárňou.

Lekárne patriace do našej siete sú súčasťou projektu PLUS LEKÁREŇ a eTabletka.
Materskou spoločnosťou Apotheke Slovakia, a.s. je UNIPHARMA - 1.slovenská lekárnická akciová spoločnosť, ktorá je už takmer 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3149399  Dátum zverejnenia: 2.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie