Farmaceutický laborant Piešťany

Apotheke Slovakia, a. s.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
16.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou - zaujímavý fix i variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farmaceutický laborant- expeduje voľnopredajný sortiment, OTC sortiment a zdravotnícky materiál. Pripravuje IPL a dodržiava zásady správnej lekárenskej praxe . Riadi sa pokynmi zodpovedného farmaceuta.

Práca v príjemnom kolektíve v lekárni v Piešťanoch na Winterovej 37. Prevádzka je otvorená od 7.30 do 18.00 5 dní v týždni.
Výhody a benefity upresníme na osobnom pohovore.

K vášmu cv napíšte prosím informáciu, na aký inzerát reagujete - pozícia a mesto.
Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SZS-farmaceutický laborant - podmienka

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny typ človeka, ktorého baví obsluha a poradenstvo pacientovi a príprava IPL.

Prosperujúca, etablovaná slovenská spoločnosť prevádzkujúca lekárne v rámci Slovenskej Republiky.

Adresa spoločnosti

Apotheke Slovakia, a.s.
Račianska 153
831 54 Bratislava
ID: 2755920   Dátum zverejnenia: 7.10.2016