Farmaceut Nitra - nadštandard ponuka

Apotheke Slovakia, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
15.02.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce bude:
- zodpovedať za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti
- koordinovať a zabezpečovať informačný systém o liekoch a zdravotníckych pomôckach
- zabezpečovať prehľady o nových liekoch a o týchto informovať odborných zamestnancov lekárne
- koordinovať a podieľať sa na zvyšovaní odbornej úrovne zamestnancov lekárne
- riadiť a koordinovať zabezpečovanie liekov a zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu lekárne
- zodpovedať za sortiment liekov a zdravotníckych pomôcok prvej skupiny ich kategorizácie
- organizovať, riadiť a kontrolovať hospodárenie s liekmi a zdravotníckymi pomôckami
- organizovať a riadiť administratívno – ekonomické činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a lekárskych poukazov
- práca zahŕňa aj 1 víkend v mesiaci

- motivujúce platové podmienky
- vzdelávanie aj mimo kreditového systému
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére
- možnosť podieľať sa na výbere svojho pracovného tímu

Ozveme sa len vyhovujúcim kandidátom. Nečakajte prosím vyjadrenie 100% uchádzačom. Vážime si váš záujem i dôveru, ale kapacitne nestíhame odpovedať všetkým, ktorých nepozveme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vaša rodinná lekáreň

Naša Slovenská spoločnosť pôsobí na trhu vyše 15 rokov a pod značkou Apotheke Slovakia a.s. Manažujeme 47 aktívnych lekární.

Sieť lekární Apotheke Slovakia a.s. svojim prístupom ku zákazníkom neustále prispieva k zvyšovaniu kvality poskytovaných služieb. Ústretovosťou, novými službami a vernostným programom chce uspokojovať potreby svojich zákazníkov všetkých kategórií tak, aby sa stala ich rodinnou lekárňou.

Lekárne patriace do našej siete sú súčasťou projektu PLUS LEKÁREŇ a eTabletka.
Materskou spoločnosťou Apotheke Slovakia, a.s. je UNIPHARMA - 1.slovenská lekárnická akciová spoločnosť, ktorá je už takmer 30 rokov najúspešnejšia obchodno-distribučná spoločnosť so slovenským kapitálom pôsobiaca v oblasti distribúcie liekov a zdravotníckeho materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2723811  Dátum zverejnenia: 16.1.2017