Farmaceut

APOTHEKA KOŠICE, s.r.o.

Miesto práce
Staničné námestie 11, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvorenej lekárne hľadáme zodpovedných pracovníkov s nasledujúcou náplňou práce :
- výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- kontrola stavu skladových zásob,
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- administratívne práce súvisiace s fakturáciou na zdravotné poisťovne
- plnenie úloh zverených zodpovedným farmaceutom

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraný uchádzači.
Informácie o výberovom konaní
FARMACEUT
- vzdelanie: farmaceutická fakulta, odbor farmácia
- prax 1 rok - pozícia vhodná aj pre absolventa

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceutické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborná zdatnosť
- prozákaznícky prístup
- príjemné vystupovanie

Lekáreň APOTHEKA na železničnej stanici v Košiciach pôsobí od roku 2015. Zároveň sme pohotovostnou lekárňou, poskytujeme lekárenskú starostlivosť aj cez víkendy a sviatky. Sme mladý kolektív a naša práca je naším poslaním. Aj Ty môžeš byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2281333  Dátum zverejnenia: 8.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou