Operations lead

APOLLO SOFT k.s.

Místo práce
Praha, Slovenská republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice Operations lead, nastup ihned

Pracovni napln:
vedeni tymu 6 - 7 pracovniku technicke podpory (1st a 2nd level),
monitoring, rizeni, koordinace provozu ICT, zejmena 100+ Linux serveru,
analyza rizik a reseni incidentu nad servery a aplikacemi, vzdalena sprava aplikaci, OS,
zajistovani bezpecnosti služeb,
konfiguracni management, ozivovani IT prvku,
analyza chyb ICT ve spolupraci s vyvojovym oddelenim,
prilezitostne reporty z SQL DB na urovni konsole,
pravidelny reporting a informovani nadrizeneho a spolecnosti,
prace ve smennem provozu, planovani a drzeni pohotovosti.
Nase pozadavky:
znalost Linuxu,
automatizace rutinních úkolů, Shell scripting (bash),
znalost SQL (MySQL) – sprava DB i znalost psani SQL dotazu,
znalost TCP/IP v prostredi Linuxu (firewall, routing, VPN, diagnostika problemu),
znalost JBOSS AS, Ansible, Nagios a LDAP vyhodou,
zkusenost s vedenim tymu do 10 osob, organizace práce,
orientace na výsledek,
dobre komunikacni schopnosti,
úplné SŠ nebo VŠ vzdělání,
anglicky jazyk slovem i pismem.

Nase nabidka:
HPP na dobu neurčitou,
zajimave ohodnoceni,
moznost videt za sebou výsledky,
nadstandardni pocet dnu dovolene + sickdays,
notebook + mobilni telefon k dispozici i pro soukr. ucely.

Dalsi:
podpora vzdelavani a rustu kvalifikace v oboru
poukazy na rekreaci
pratelske prostředí

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 1908538  Dátum zverejnenia: 24.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.