Можливість для людей з України

Kuchár / pomocný kuchár alebo pizzer

Apolis SK s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP - dohodou
1 900 EUR/mesiacpizzer/pomocny: 1100€ - 1400€ v cistom kuchar: 1400€ - 1800€ - v cistom Moznosť využívať: firemné auto, telefon, ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava a servírovanie jedál
  • Spolupráca na tvorbe jedinečného menu
  • Dodržiavanie hygienických noriem a pracovných postupov
  • Údržba kuchyne a skladových zásob

  1. Ľudia a Tím sú Naša Priorita: U nás nejde len o jedlo, ale aj o ľudí. Vytvárame prostredie, kde sa každý cíti ako súčasť rodiny.
  2. Ubytovanie a Flexibilný Pracovný Čas: Poskytujeme ubytovanie a ponúkame flexibilný pracovný čas, aby sme vyhoveli vašim individuálnym potrebám.
  3. Benefity a Odmeny: Okrem základnej mzdy si u nás môžete užívať rôzne benefity a odmeny, ktoré vám pomôžu cítiť sa ocenení.
  4. Pracujte s nami, pracujte s Najlepšími: Naša reštaurácia sa špecializuje na Pivo Pilsner Urquell a náš tím je zostavený z najšikovnejších jedincov. Máme dokonca víťaza 1. miesta v Česko - Slovenskej suťaži v somelierstve a 3. miesta v súťaži  Master Bartender!

Ak sa chcete stať súčasťou nášho úspešného tímu a prispieť k našej gastronomickej ceste, neváhajte a pošlite nám váš životopis ešte dnes. Tešíme sa na vás! ️

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastro

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Dynamická rastúca spoločnosť zameraná na gastronómiu, ktorá chce precíznym budovaním dosiahnuť top služby v regióne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Bočík
E-mail: poslať životopis
ID: 4830840  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac