Rezervačný agent, APLEND - Vysoké Tatry

APLEND

Miesto práce
Veľký Slavkov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2024
Od 1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy + povinné príplatky + osobné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme v prvom rade super kolegu a skúseného, či menej skúseného kolegu z oblasti hotelovej recepcie, rezervačného oddelenia alebo obchodu. Tvojou hlavnou časťou práce bude práca s rezervačným systémom MEWS, vytváranie emailových a telefonických rezervácii, spracovanie online rezervácii, komunikácia s klientom, zabezpečenie recepcie v Tatry Holiday Resort vo Veľkom Slavkove, ako aj support pre ostatných APLEND kolegov vo Vysokých Tatrách.

Fungujeme spolu naplno ako tím. Vždy si vieme pomôcť a nájsť spoločné riešenie vyhovujúce všetkým, no určite je nevyhnutná komunikácia, schopnosť spolupracovať a zodpovednosť si za svoju prácu.

Školiaci program pre nových kolegov
Práca v mladom kolektíve,
Plnohodnotné zamestnanecké obedy za 1€
Príjemné pracovné prostredie s pekným výhľadom,
Rozvíjanie potenciálu a kariérny rast,
Motivujúce osobné ohodnotenie,
Stabilita, istota a spoľahlivosť pre všetkých zamestnancov,
Zľava 30% v APLEND reštauráciách,
Pobyty zadarmo v APLEND hoteloch, podľa počtu odpracovaných rokov,
Odmena za odporučenie kolegov,
Teambuilding

Ďakujem Vám za prejavený záujem, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Rececpcia, rezervačné oddelenie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné zručnosti, flexibilita, profesionalita a príjemné vystupovanie.

Ako spoločnosť APLEND patríme medzi popredných poskytovateľov ubytovacích zariadení, dovolenkových apartmánov, chát a reštaurácií vo Vysokých Tatrách. S dlhoročným pôsobením na trhu sme si stihli vybudovať meno, ktoré je synonymom vysokej kvality a prvotriednych služieb dlhodobo budovaného štandardu APLEND. Naším dlhodobým cieľom a zároveň stratégiou je tento štandard neustále zvyšovať a povýšiť tak obyčajný pobyt v našich kapacitách, alebo stravovanie v našich reštauráciách na nevšedný zážitok.

K tomu všetkému sme vytvorili aj vernostný systém MYAPLEND, vďaka ktorému si každý návštevník užije návštevu našich krásnych Tatier naplno. MYAPLEND predstavuje bohatý balík plný výhod, zliav a benefitov na ubytovanie, reštaurácie a tatranské atrakcie. Pre tých, ktorí sú #vernyTatram.

Naše kapacity:

RESORT BEATRICE, Tatranská Lomnica
KOLIBA KAMZÍK, Starý Smokovec
TATRY HOLIDAY RESORT, Veľký Slavkov
VILA OLÍVIA, Nový Smokovec
HOTEL KUKUČKA, Tatranská Lomnica
HOTEL OVRUČ, Štrbské Pleso
HOTEL LUJZA MAJOR, Tatranská Lomnica
LAKE RESORT, Štrbské Pleso

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2920125  Dátum zverejnenia: 3.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac