Pomocná sila v kuchyni - Koliba Kamzík

APLEND

Miesto práce
Starý Smokovec 8, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
01.11.2019
520 - 800 EUR/mesiac3.60 eur/hod. netto (v čistom), plus príplatky za soboty, nedele a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novootvorenej reštaurácie hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Pomocná sila v kuchyni:
Náplň práce:
- pomocné činnosti pri príprave jedál
- príprava surovín do jedál
- čistenie a krájanie zeleniny a iných surovín do jedál
- umývanie bieleho a čierneho riadu
- dodržiavanie hygienických postupov a predpisov
- udržiavanie čistoty v kuchyni a v skladových priestoroch zeleniny

- práca v stabilnej spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve
- kariérny rast
- práca v mladom a dynamickom kolektíve,
- zamestnanecké pobyty Aplend zariadeniach podľa počtu odpracovaných rokov

V prípade veľkého počtu záujemcov, budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny vzťah ku gastronómií,
- zodpovednosť, spoľahlivosť,
- ústretový prístup ku kolegom,
- odolnosť voči stresu,
- čistota.

Ako spoločnosť APLEND patríme medzi popredných poskytovateľov ubytovacích zariadení, dovolenkových apartmánov, chát a reštaurácií vo Vysokých Tatrách. S dlhoročným pôsobením na trhu sme si stihli vybudovať meno, ktoré je synonymom vysokej kvality a prvotriednych služieb dlhodobo budovaného štandardu APLEND. Naším dlhodobým cieľom a zároveň stratégiou je tento štandard neustále zvyšovať a povýšiť tak obyčajný pobyt v našich kapacitách, alebo stravovanie v našich reštauráciách na nevšedný zážitok.

K tomu všetkému sme vytvorili aj vernostný systém MYAPLEND, vďaka ktorému si každý návštevník užije návštevu našich krásnych Tatier naplno. MYAPLEND predstavuje bohatý balík plný výhod, zliav a benefitov na ubytovanie, reštaurácie a tatranské atrakcie. Pre tých, ktorí sú #vernyTatram.

Naše kapacity:

RESORT BEATRICE, Tatranská Lomnica
KOLIBA KAMZÍK, Starý Smokovec
TATRY HOLIDAY RESORT, Veľký Slavkov
VILA OLÍVIA, Nový Smokovec
HOTEL KUKUČKA, Tatranská Lomnica
HOTEL OVRUČ, Štrbské Pleso
HOTEL LUJZA MAJOR, Tatranská Lomnica
LAKE RESORT, Štrbské Pleso

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2620253  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 - 800 EUR/mesiac3.60 eur/hod. netto (v čistom), plus príplatky za soboty, nedele a sviatky