Prevádzkový manažér APLEND City Hotel Perugia/reštaurácia Koliba Kamzík

APLEND City s.r.o.

Miesto práce
Zelená 5, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie prevádzky reštaurácie Koliba Kamzík a hotela APLEND City Perugia
- vedenie tímu zamestnancov hotela a reštaurácie
- reporting a controlling prevádzky
- objednávanie dodávok tovaru a služieb
- kontrola kvality služieb hotelu a reštaurácie
- sledovanie nastavených procesov, ich vyhodnocovanie, návrhy na zmeny a zlepšenia za účelom zvýšenia úrovne poskytovaných služieb, zlepšenia ekonomiky prevádzky, konkurencieschopnosti
- sledovanie aktuálnych trendov, návrhy na doplnenie noviniek do prevádzky, zavádzanie dohodnutých rozsahov do praxe

- bonusový systém na základe výsledkov prevádzky
- práca v malom flexibilnom tíme a možnosť osobnej realizácie

profesionálny životopis (ideálne s motivačným listom) e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, ekonomika, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

5

- prax na vedúcom mieste v reštauračnom zariadení (príp. hoteli)
- leaderský typ s prirodzenou autoritou
- organizačné schopnosti a schopnosť motivovať a inšpirovať svoj tím - komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- talent pre stravovacie služby a ubytovanie – fokus na spokojnosť klienta
- vnútorná motivácia k zlepšovaniu prevádzky a služieb a hľadaniu rezerv
- kreativita pri vytváraní nových služieb a produktov a záujem o sledovanie trhu a konkurencie

APLEND City s. r. o. je spoločnosť zo skupiny APLEND pôsobiaca v oblasti cestovného ruch a gastronómie. Súčasťou APLEND City Hotelu Perugia je reštaurácia konceptu "Koliba Kamzík" ktorý úspešne pôsobí od roku 2014 v Starom Smokovci.

V. Žingora 3883/66
036 01 Martin
ID: 2812228   Dátum zverejnenia: 15.11.2016