Chyžná Aplend City Hotel Perugia

APLEND City s.r.o.

Miesto práce
Zelená 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.08.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

upratovanie izieb a spoločných priestorov hotela, udržiavanie štandardu hygieny, dopĺňanie výbavy izieb (kozmetika, minibar)

stravovanie v hotelovej reštaurácii prípadne gastrolístky s príspevkom zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovné skúsenosti z ubytovacích zariadení výhodou, Profesionálny a zodpovedný prístup k práci, príjemné vystupovanie, svedomitosť, samostatnosť a ústretovosť.

APLEND City s. r. o. je spoločnosť zo skupiny APLEND pôsobiaca v oblasti cestovného ruch a gastronómie. Súčasťou APLEND City Hotelu Perugia je reštaurácia konceptu "Koliba Kamzík" ktorý úspešne pôsobí od roku 2014 v Starom Smokovci.

V. Žingora 3883/66
036 01 Martin
ID: 2698462   Dátum zverejnenia: 5.11.2016