Konštruktér

APL TREND s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiacod 1600 EUR prípadne dohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického pracovného tímu hľadáme kolegu na pracovnú pozíciu Konštruktér. Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- zameranie existujúcich pracovísk a návrh optimalizácie;
- vývoj konceptov, návrhy a konštrukcia priemyselných zariadení a ich periférií;
- technický dizajn, 3D modelovanie a vyhotovovanie výkresovej dokumentácie;
- konštrukcia jednotlivých dielov a zostáv;
- tvorba a popis kusovníkov a technickej dokumentácie;
- technická koordinácia a komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi;
- príprava podkladov a kalkulácie;
- koordinácia a komunikácia s ostatnými oddeleniami;
- kontrola dielcov a komponentov.

- zaujímavé a stabilné pracovné miesto v rodinnej slovenskej spoločnosti;
- možnosť stravovania v spoločnosti;
- teambuildingy;
- dynamický a priateľský kolektív;
- možnosť vysokej miery sebarealizácie;
- vývoj nových zariadení s možnosťou implementácie nových systémov.

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť APL TREND s.r.o. sídli v Považskej Teplej

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie - strojárstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
SolidEdge (alebo iný strojársky 3D software) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti konštrukcie - min. 2 roky

- kreativita;
- precíznosť, vytrvalosť, tímová práca;
- znalosť noriem a materiálov;
- ochota sledovania a implementácie nových postupov a komponentov;
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť APL Trend, spol. s .r. o. vznikla v roku 1998 ako spoločnosť na prepravu, inštaláciu a údržbu strojov a zariadení.
Postupne sme naše činnosti rozširovali a dnes ponúkame komplexný sortiment služieb v oblasti vývoja a výroby dopravníkových periférií a jednoúčelových zariadení v rámci automatizácie a optimalizácie výroby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Proksová
Tel.: +421911577790
E-mail: poslať životopis
ID: 4256506  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac