Správca nehnuteľností/technická správa - pozícia vhodná aj pre absolventa

APIS facility management, s.r.o.

Miesto práce
Pažítková, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2024 príp.dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, kde po získaní skúseností budeš mať možnosť uplatniť vlastnú iniciatívu a zodpovednosť. Budeš mať možnosť vypnúť počas dňa a naštartovať sa zacvičením si pred obedom, zresetovať otužovaním, alebo čokoľvek čo Ti zaobstará dopamín podľa Tvojej chute.

Keď sa preukážeš spoľahlivosťou a zodpovednosťou , zober si laptop a pracuj 1 deň z domu.

Má to aj druhú stranu mince..... My na oplátku hľadáme šikovného, spoľahlivého a komunikatívneho kolegu/yňu do nášho tímu.

Prvý rok, alebo ak Ti to pôjde od ruky tak kratšie, by si mal na starosti čiastkové úlohy pod vedením skúsenejších kolegov. Následne by si mal na starosti úlohy týkajúce sa komunikácie s klientami (vlastníkmi), kontrolovanie starostlivosti o bytové domy dodávateľmi, zabezpečenie ich prevádzky dodávateľmi. Ide o činnosti ako napríklad:

- riešenie otázok a žiadostí ohľadom zvereného objektu zo strany
vlastníkov
- zabezpečenie a dozor nad kvalitou riešenia eskalovaných situácií
- vypracovanie a organizácia ročného plánu opráv, revízii, odpočtov
meračov
- vedenie a vyhodnotenie schôdzi vlastníkov
- účasť na vypracovaní ročného vyúčtovania
- diagnostika možných závad a návrhy/spoluúčasť na ich riešení
- zodpovednosť za zverené objekty, pravidelné prehliadky a kontrola objektov

Takže ešte raz....ak máš chuť pracovať, tak s rukou v ruke ide u nás samostatnosť so zodpovednosťou a nejaké tie perks k tomu. Maj prosím Ťa vysokú školu. Alebo aj nie, ale sa preukáž iným spôsobom, že vieš systematicky a svedomito ísť za svojim cieľom. A tiež prosím, vieš nájsť gramatickú chibu v tomto texte a nemáš nič proti používaniu anglikanizmov v bežnej komunikácií.

• Flexibilný pracovný čas
• Korektný prístup vedenia spoločnosti
• Príjemný kolektív
• Služobný telefón, laptop
• neformálna firemná kultúra, priateľské pracovné prostredie,
• možnosť kariérneho rastu,
• podporujeme športové aktivity

Prosíme zaslať životopis, nekontaktovať nás telefonicky. My sa následne po vyhodnotení životopisov ozveme telefonicky vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predchádzajúca prax na podobnej pracovnej pozícii výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť, serióznosť
• Flexibilita
• Komunikatívnosť
• Rýchle myslenie

Mladá a rozvíjajúca sa spoločnosť zameraná na komplexnú správu nehnuteľností.
ID: 3985365  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac