Можливість для людей з України

Softvérový vývojár (LabVIEW)

ANV, s.r.o.

Ilkovičova, Karlova Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
súri to, ale zároveň radi počkáme na vhodného kandidáta
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacpodľa skúseností a vedomostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte pestrú prácu v obasti vývoja softvéru? Baví Vás tvoriť aplikácie pre stroje a prístroje a pracovať s reálnym HW?

S nami môžete:
- vyvíjať softvér v NI LabVIEW a čiastočne aj v Python pre testovacie a meracie systémy
- byť súčasťou projektu od mapovania požiadaviek až po úspešné ukončenie

Technológie s ktorými pracujeme:
- NI LabVIEW
- OOP, Actor Framework a iné pokročilé návrhové vzory
- NI TestStand
- Git (GitHub, BitBucket)
- riadenie meracieho a testovacieho HW (multimeter, osciloskop, generátory, analyzéry)
- komunikačné protokoly CAN, LIN, TCP/IP, Modbus, EtherCAT..atď
- Linux a Bash
- Databázové technológe (MS SQL, SQL) , súborové úložiská (.tdms), json

Budeme radi ak si spolu s nami uplatníte svoj know-how a prispejete k lepšej budúcnosti. Naše zariadenia slúžia na meranie a testovanie elektroniky.

- školenia v oblasti vývoja SW v LabVIEW
- pružný pracovný čas
- notebook aj na súkromné účely
- neformálna firemná kultúra
- teambuildingy a tímové akcie
- káva, čaj zadarmo
- pozornosť pri narodení dieťaťa
- firemné fitko v priestorch firmy
- bezproblémové parkovanie
- príjemné pracovné prostredie s výškovo nastaviteľnými stolmi
- výborná dopravná dostupnosť
- každoročné prehodnotenie platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Programovanie, automatizácia, vývoj softvéru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre človeka, ktorý:
- rád tvorí samostatne aj v tíme
- preferuje dlhodobú spoluprácu
- rád pracuje s hardvérom
- má túžbu dokončiť úspešne projekt

Výhodou je ak:
- máte prehľad o princípoch, paradigmoch, metodológiách softvérového inžinierstva
- CLAD, CLD, CLA certifikácia z NI LabVIEW
- poznáte priemyselné komunikačné technológie (CAN, Profinet, Modbus..)
- poznáte databázové technológie
- viete pracovať s meracími prístrojmi (DMM, Osciloskop a pod.)

Tvoríme moderné meracie a testovacie systémy pre elektroniku. Aj vďaka nám sa k spotrebiteľom dostávajú funkčné produkty - a tým má naša práca aj hlbší zmysel. Sme menšia ale úspešná technologická firma, kde nám záleží na každom kolegovi.

Naša filozofia:
Acta Non Verba. Činy, nie slová.
Excelentné pracovné výsledky. Vášeň a odbornosť.
Klienti a partneri. Ich spokojnosť je tým najlepším meradlom.
Etické štandardy. Jednaj férovo a očakávaj to isté.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2647015  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac