Zámočník Belgicko

ANTONY COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Bulharská 996/20, 101 00 Praha 10 - Vršovice, Belgicko
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
2 000 - 2 500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Česká spoločnosť ponúka zamestnanie pre Zámočníka , s výkonom práce v Belgicku. Jedná sa o výrobu a montáž rôznych konštrukcí.
Ubytovanie a cesty su hradené v plnej výške zamestnávatelom.
Pracuje sa na turnusy : 6 týždnov v Belgicku - 10 dní na Slovensku.
Ponukame velmi dobré platové ohodnotenie, seriozne jednanie a dlhodobu spoluprácu .

V prípade Vašeho záujmu zasielajte životopisy na emailovu adresu: job@antonycompany.com . Pre akékoľvek otázky kontaktujte telefonne číslo +420 777 089 239.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme : prax v danom odbore minimálne 2 roky
flexibilitu
znalost anglického alebo francúzkeho jazyka

Na trhu od roku 2012. V oblasti svářečských – zámečnických – montážních pracích je společnost zaměřena na metody svařování dle normy EN ISO 4063, ČSN EN 287-1, zejména TIG/ MIG/ MAG/ MMA využívaných a platných ve všech zemích EU s důrazem na pracovní postup a dodržování pravidel bezpečnosti.
www.antonycompany.com

Adresa spoločnosti

Antonycompany
Bulharská 996/20
101 00 Praha 10 - Vršovice
Česká republika
ID: 2688691   Dátum zverejnenia: 18.10.2016