Automechanik Belgicko

ANTONY COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Česká spoločnosť ponúka zamestnanie pre automechanikov , s výkonom práce v Belgicku. Jedná sa o opravu osobných motorových vozidiel.
Iba na pracovnu zmluvu (nie na živnost).
Ubytovanie a cesty su hradené v plnej výške zamestnávatelom.
Pracuje sa na turnusy : 6 týždnov v Belgicku - 10 dní doma.
Ponúkame : 11 eur na hodinu netto , seriózne jednanie a dlhodobú spoluprácu.

Požadujeme : prax v danom odbore minimálne 2 roky
flexibilitu
znalosť anglického alebo francúzkeho jazyka

V prípade Vašeho záujmu zasielajte životopisy na emailovu adresu :
[email protected]

Pre akekolvek otázky kontaktujte telefonne číslo +420 777 089 239

Informácie o našej spoločnosti si možte prezriet na stránke : www.antonycompany.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Na trhu od roku 2012. V oblasti svářečských – zámečnických – montážních pracích je společnost zaměřena na metody svařování dle normy EN ISO 4063, ČSN EN 287-1, zejména TIG/ MIG/ MAG/ MMA využívaných a platných ve všech zemích EU s důrazem na pracovní postup a dodržování pravidel bezpečnosti.
ID: 2192272  Dátum zverejnenia: 4.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 EUR/hodina