Zvárací technológ strojárskej výroby

REMOZA CONSTRUCTIONS, s.r.o.

Miesto práce
Ličartovce 240, 082 03, okres Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac, Osobnou dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola technologických postupov zváračov, kvality zvarov a dodržiavania postupov podľa EN 3834 a EN 1090 Exc. 2 a k tomu patriacej dokumentácie. Preskúšania a školenia nových zamestnancov s vysvetlením WPS, WPQR atď. Starostlivosť a kontrola zváracích agregátov a príslušenstva. Plánovanie prác a pracovníkov podľa dohodnutého harmonogramu. Organizácia výroby a pracovníkov, kontrola efektívneho využitia pracovného času pracovníkov, udržiavanie poriadku na prevádzke a kontrola hotových výrobkov.

Možnosť ubytovania, ostatné DOHODOU

Výhodné platové podmienky, možnosť ubytovania priamo na firme, komunikácia priamo s majiteľmi firmy, sme rodinná firma /otec a syn/ a snažíme sa vybudovať čo najlepšie podmienky pre našich zamestnancov.
Zato požadujeme lojalitu a zodpovednosť voči firme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosť práce, flexibilita v pracovnom čase, schopnosť vybudovať si prirodzený rešpekt u zamestnancov, zmysel pre detail a poriadok, zodpovedný prístup k práci a schopnosť pracovať pod tlakom

Firma od roku 1992 a počas celého obdobia podnikania sa zaoberá výrobou, rekonštrukciami, montážou a demontážou kovových konštrukcií , čo je hlavnou činnosťou firmy. Taktiež údržbárske a opravárske práce technologických celkov a strojná údržba. K tomu samozrejme patria tiež všetky práce spojené s touto výrobou , ako sú sústružnícke práce, frézarske práce, práce na horizontálnej fréze a samozrejme prepravné služby.
Naši zamestnanci sú vysokokvalifikovaní zvárači, montéri a údržbári so štátnymi skúškami pre zváranie elektrickým oblúkom, autogénom a v ochrannej atmosfére CO.
Počas celej doby fungovania našej firmy sme stále úspešne skvalitňovali a zhodnocovali našu výrobu, o čom hovoria aj referencie firmy. Firma má vlastné výrobné a kancelárske priestory so sídlom v Ličartovciach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1703984  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac, Osobnou dohodou