Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Stolár v atypovej výrobe nábytku

HOMOLA furniture s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 15 EUR/hod.Mzda je závislá od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do stabilnej spoločnosti zameranej na výrobu atypového nábytku (www.HOFU.sk) hľadáme šikovného stolára, ktorý má skúsenosti s čítaním výkresovej dokumentácie a výrobou nábytku
Výhodou sú skúsenosti s prácou na strojoch (nárezovom centre, olepovačke, CNC). V prípade záujmu ponúkame aj pozíciu operátor strojov (nárezové centrum, olepovačka, CNC).
Hľadáme kolegu, ktorý má chuť učiť sa a vyrábať aj neštandardné produkty.

- podieľať sa na realizácii najkrajších, neštandardných projektov v oblasti zariaďovania interiérov
- možnosť odborného rastu a učenia sa od najlepších v odbore
- byť súčasťou spoločnosti s inovatívnym prístupom, moderným zariadením a víziou
- zdokonaľovať sa v atypovej výrobe, pracovať s netradičnými materiálmi a nástrojmi
- čisté pracovné prostredie
- ubytovanie pre zamestnancov
- možnosť pracovať na turnusy

Svoje žiadosti a životopisy v slovenskom jazyku zasielajte prosím na nižšie uvedenú emailovú adresu, prípadne nás kontaktujte na nižšie uvedenom telefónnom čísle. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zmysel pre tímovú prácu
• chuť pracovať a hľadať riešenia
• spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť
• skúsenosti s čítaním výrobnej dokumentácie
• skúsenosti s atypovou výrobou a montážou nábytku

Výhodou sú:
• prax a skúsenosti s prácou na strojoch (nárezovom centre, olepovačke, CNC, lakovaním)
• skúsenosti so zosadzovaním dýhy, vytváraním kopýt a podobnými náročnejšími prácami

Homola Furniture s.r.o. (www.HOFU.sk) je rodinná firma zaoberajúca sa výrobou atypového nábytku, ktorej korene siahajú do roku 1992 od kedy sa rozvíjala ako súčasť spoločnosti Homola Team. V roku 2014 sa oddelenie výroby nábytku z dôvodu rastu a potreby samostatnej štruktúry oddelilo a ďalej sa rozvíja pod menom, ako ho poznáme dnes. Homola Furniture tvorí skúsený tím, vďaka ktorému spoločnosť zvláda aj pôvodné náročné ručné výrobné procesy spojené so spracovaním dýhy a masívu, ktoré dopĺňa mohutné kvalitné strojové a softwarové vybavenie. Homola furniture s.r.o. je súčasťou grupy, ktoré tvoria spoločnosti HOSU s.r.o, The LIGHT s.r.o., Sofu s.r.o.. Homola Team s.r.o. a Move Forward. Vďaka prebiehajúcim vzájomným synergiám majú všetky spoločnosti ambíciu stať sa lídrami vo svojom obore na Slovensku s prienikmi do zahraničia. Krédom našej spoločnosti je ... "Nie sme firma, sme rodina."
ID: 690189  Dátum zverejnenia: 8.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.