Projektový manažér/obchodník

HOMOLA furniture s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska 82/F, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za udelené projekty v oblasti podlahových krytín a terás.
• Organizácia a celkové vedenie projektov, ich kontrola a následná realizácia.
• Vyhotovenie reportov a výsledných výkazov z projektov.
• Komunikácia s dodávateľmi.
• Vyjednávanie cien.
• Administratíva
• Dodržiavanie a uplatňovanie pracovných a technologických postupov výroby a montáže.

• primerané finančné ohodnotenie
• práca v serióznej slovenskej spoločnosti

Hľadáme šikovného, samostatného kolegu, ktorý by mal na starosti projekty v oblastiach:
interiérové podlahy
exteriérové terasy
exteriérové fasády
Ak máš skúsenosti v týchto oblastiach, si tak trochu obchodník a manažovanie si zákaziek ti nerobí problém radi ťa u nás uvítame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

interiérové podlahy, exteriérové terasy,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

-skúsenosti s projektovým manažmentom
-skúsenosti v oblasti obchodu, komunikácie s klientmi

Homola Furniture s.r.o. (www.HOFU.sk) je rodinná firma zaoberajúca sa výrobou atypového nábytku, ktorej korene siahajú do roku 1992 od kedy sa rozvíjala ako súčasť spoločnosti Homola Team. V roku 2014 sa oddelenie výroby nábytku z dôvodu rastu a potreby samostatnej štruktúry oddelilo a ďalej sa rozvíja pod menom, ako ho poznáme dnes. Homola Furniture tvorí skúsený tím, vďaka ktorému spoločnosť zvláda aj pôvodné náročné ručné výrobné procesy spojené so spracovaním dýhy a masívu, ktoré dopĺňa mohutné kvalitné strojové a softwarové vybavenie. Homola furniture s.r.o. je súčasťou grupy, ktoré tvoria spoločnosti HOSU s.r.o, The LIGHT s.r.o., Sofu s.r.o.. Homola Team s.r.o. a Move Forward. Vďaka prebiehajúcim vzájomným synergiám majú všetky spoločnosti ambíciu stať sa lídrami vo svojom obore na Slovensku s prienikmi do zahraničia. Krédom našej spoločnosti je ... "Nie sme firma, sme rodina."
ID: 2530813  Dátum zverejnenia: 23.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou