Office solutions - Predajca, Projekt manager, Konzultant

Anton Homola - HOMOLA team

Miesto práce
Kopčianska ulica 3753/82H, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kontakt so zákazníkom
• riešenie priestoru (spaceplan)
• výber produktov
• projekt manažment zákazky

• primerané finančné ohodnotenie
• práca v serióznej slovenskej spoločnosti
• možnosť vzdelávania sa a seba rozvoja
• školenia
• mladý dynamický kolektív

Svoje žiadosti a životopisy v slovenskom jazyku zasielajte prosím na nižšie uvedenú emailovú adresu, prípadne nás kontaktujte na nižšie uvedenom telefónnom čísle. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti s predajom nábytku
• skúsenosti s návrhom a zariaďovaním interiéru
• software photoshop, autocad, sketchup, pCon
• hľadáme motivovaných zamestnancov, ktorí podporia tím ambíciami a nadšením
• príjemné vystupovanie

Homola Furniture s.r.o. sa zaoberá predovšetkým výrobou atypového nábytku zo všetkých druhov materiálov (masív, dýha, laminát, sklo, kov, koža, ... ) a komplexným zariaďovaním interiérov (rezidencie, kancelárske priestory, iné komerčné priestory). V poslednom období sa presadzujeme postupne v zahraničí. Aj vďaka naším partnerským spoločnostiam HOSU , The Light, SOFU sme firma s pevnými základmi pre budúci rast a vývoj. Neustále sa snažíme zlepšovať a hľadať výnimočné cesty v napredovaní spoločnosti. Našou najväčšou motiváciou sú spokojní zákazníci oceňujúci pridané hodnoty, ktoré ponúkame.
www.hofu.sk
ID: 1967274  Dátum zverejnenia: 30.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou