Upratovačka

Anton Homola - HOMOLA team

Miesto práce
Líščie údolie 93, 841 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie výrobných, kancelárskych a skladových priestorov

stravné lístky, dovolenka

pracovná doba 8 h denne počas pracovného týždňa, v časovom rozmedzí od 7:30-16:00 (vrátane obed. prestávky)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

upratovanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

skúsenosť s upratovacími prácami výhodou, komunikatívnosť a lojalita

Homola Furniture s.r.o. sa zaoberá predovšetkým výrobou atypového nábytku zo všetkých druhov materiálov (masív, dýha, laminát, sklo, kov, koža, ... ) a komplexným zariaďovaním interiérov (rezidencie, kancelárske priestory, iné komerčné priestory). V poslednom období sa presadzujeme postupne v zahraničí. Aj vďaka naším partnerským spoločnostiam HOSU , The Light, SOFU sme firma s pevnými základmi pre budúci rast a vývoj. Neustále sa snažíme zlepšovať a hľadať výnimočné cesty v napredovaní spoločnosti. Našou najväčšou motiváciou sú spokojní zákazníci oceňujúci pridané hodnoty, ktoré ponúkame.
www.hofu.sk
ID: 1769147  Dátum zverejnenia: 26.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou