Stolár/Obsluha CNC vo firme vyrábajúcej atypový nábytok.

Anton Homola, HOMOLA TEAM

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha nových pokrokových CNC strojov vo firme vyrábajúcej atypový nábytok.

• primerané finančné ohodnotenie
• práca v serióznej slovenskej spoločnosti
• prístup k novým technológiám

Svoje žiadosti a životopisy v slovenskom jazyku zasielajte prosím na nižšie uvedenú emailovú adresu, prípadne nás kontaktujte na nižšie uvedenom telefónnom čísle. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolárstvo, práca s drevom

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s prácou s drevom a laminátom

Od roku 1990 Vám naša rodinná firma vyrába do domácnosti a firiem kvalitný, atypický nábytok.
Naša dlhoročná tradícia spočíva v prísnom dodržiavaní technologických postupov, vyhľadávaní a používaní inovatívnych a kvalitných materiálov a profesionálnom prístupe. Každý kus nábytku prejde cez ruky skúsených a zručných stolárov.
Neustále sa snažíme zlepšovať a rásť, našou najväčšou motiváciou sú spokojní zákazníci, ktorí sa k nám radi vracajú.
www.hofu.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Homola furniture s.r.o.
Kopčianska 82/F
851 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Hrabovčáková
Tel.: 0911011028
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1214945   Dátum zverejnenia: 21.9.2016