R&D support konzultant

ANTIK Telecom s.r.o.

Miesto práce
Čárskeho 10, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiaczáleží od znalostí a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi pomáhate riešiť technické problémy zákazníkov? Chceli by ste robiť na projektoch naozaj z celej zemegule (Antik klienti sa nachádzajú od Európy cez Ameriku, Áziu, Oceániu až po Vladivostok) v segmentoch, s ktorými sa inak v Košiciach len tak nestretnete? Máte radi globálne výzvy, ale nechcete byť len koliesko v globálnej korporácii? Ponúkame Vám príležitosť vyrásť pri správe a troubleshootingu Antik riešení v oblasti digitálnej televízie, SmartCity, SmartHome, SmartMobility atď.. na piatich kontinentoch. Vďaka tomu, že vývojový tím pracuje hneď vedľa Vás, vidíte všetko od vzniku nápadu až po komerčnú prevádzku.
• Spolupracovanie na analýzach požiadaviek zákazníka.
• Testovanie produktu, podporovanie a udržovanie produktu v prevádzke.
• Analyzovanie problémových oblastí a implementácia nápravných opatrení.
• Ladenie informačného systému alebo mobilných aplikácií, identifikovanie a odstraňovanie chýb v spolupráci s programátormi
• Komunikovanie s klientmi, poskytovanie poradenstva pri implementácii systémov a ich customizácia.
• Prezentácie a školenia
• Vytváranie používateľskej dokumentácie a technickej špecifikácie

- dlhodobé pôsobenie spoločnosti na trhu
- bezplatný internet a TV od Antiku
- balík benefitov a zliav u našich partnerov
- mladý, tvorivý kolektív v celej spoločnosti
- zaujímavá práca pre medzinárodných klientov
- služobný telefón

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite profesný životopis na e-mailovú adresu: [email protected].

Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:
" Týmto dávam súhlas spoločnosti Antik Telecom s.r.o., k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Vzhľadom na množstvo kandidátov budú kontaktovaní iba uchádzači, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny záujem o techniku všeobecne a IT osobitne - manažérske schopnosti a zručnosti
- procesné myslenie
- komunikačné zručnosti
- aktívna znalosť angličtiny

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu, triple-play, IoT a zdieľaných služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam, samospráve aj firemnému sektoru. Od nášho založenia rastieme obratom už viac ako 20 rokov bez prerušenia. Antik je viacnásobným držiteľom ocenení IT Projekt roka, IT Firma roka či Inovatívna firma roka za prínos v oblasti technologického pokroku na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre telekomunikačný priemysel, smart cities či zdieľanú ekonomiku vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike, strednej Ázii a v Pacifiku. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2870323  Dátum zverejnenia: 28.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac