Navigátor sharingových služieb

ANTIK Telecom s.r.o.

Miesto práce
Čárskeho 10, Košice
Termín nástupu
ASAP, resp. po vzájomnej dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáte dobre všetky zákutia mesta Košice a baví vás dynamická práca? Hľadáme kolegu do technického tímu, ktorý bude mať zdieľanú prepravu v meste plne pod kontrolou, bude dokonale poznať svoju flotilu, jej aktuálny stav a rozmiestnenie po meste a spolu s tímami v teréne pomôže hladkej prevádzke.

Analytické myslenie pre navrhnutie optimálnych procesov a dobrá komunikácia s ostatnými kolegami sú dôležité vlastnosti, ktoré uvítame.

Vzťah k technike a elektronike je tak isto veľmi dôležitý.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Na dennej bázę monitorovať rozmiestnenie zdieľaných zariadení
- Zabezpečiť optímálne rozmiestnenie pre maximálne využitie prostriedkov ľudmi
- Schopnosť rýchlo detekovať zariadenia v ohrození a mimo zón použitia
- Komunikovať s tímom zabezpečujúcim servis a prepravu
- Poznať stav zariadení a v prípade potreby objednávať náhradné diely
- V prípade potreby operatívne vyraziť do terénu
- Analyzovať nedostatky zariadení a navrhnúť zlepšenia
- Monitorovať dobíjacie stanice
- Mimo sezónu sa podieľať na iných technických projektoch v rámci firmy (oživovanie a testovanie elektronických zariadení)

-     benefity v rámci vnútorného motivačného systému spoločnosti

-    dlhodobé pôsobenie spoločnosti na trhu

​-     firma v povedomí zákazníkov v regióne

​-     práca v dynamicky rozvíjajúcom sa segmente

​-     trvalá potreba učiť sa pri implementácii nových produktov a služieb
​-     tvorivé prostredie
​-     bezplatné využívanie služieb spoločnosti - televízia, internet, telefón, zdieľané služby
​-     zamestnanecké zľavy vo vybraných prevádzkach
​-     špeciálne zamestnanecké ceny na nákup IT tovaru
​-     akcie pre zamestnancov​

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zasielajte emailom na adresu: [email protected] .

Prosíme, aby reagovali iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Do predmetu správy uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:
" Týmto dávam súhlas spoločnosti Antik Telecom s.r.o., k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- schopnosť plánovať a organizovať
- proaktívny prístup a ochota učiť sa
- užívateľská znalosť MS Office (Outlook, Word, Excel - základné formátovanie a funkcie)
- pracovitosť, svedomitosť- kreatívne myslenie, zodpovedný prístup k práci, zmysel pre detaily

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu, triple-play, IoT a zdieľaných služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam, samospráve aj firemnému sektoru. Od nášho založenia rastieme obratom už viac ako 20 rokov bez prerušenia. Antik je viacnásobným držiteľom ocenení IT Projekt roka, IT Firma roka či Inovatívna firma roka za prínos v oblasti technologického pokroku na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre telekomunikačný priemysel, smart cities či zdieľanú ekonomiku vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike, strednej Ázii a v Pacifiku. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1885370  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac