Obchodný zástupca

ANTIK Telecom s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
v závislosti od výkonu, provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš získať lukratívnu prácu s nadpriemerným zárobkom?
Tak si tu správne!!!

Do nášho dynamického obchodníckeho tímu hľadáme nového kolegu, obchodníka, ktorý
sa nebojí komunikovať a neustále hľadať nové obchodné príležitosti.

Ponúkame otvorenú firemnú kultúru a motivujúci odmeňovací systém.

Náplň práce:
-Aktívne vyhľadávanie klientov
-Konzultácie a analýza potrieb klienta s nájdením vhodného riešenia
-Koučovanie, motivácia, rozvoj tímu.

- flexibilný pracovný čas
- neprekonateľný produkt Antiku - digitálna a satelitná televízia, gigabitový internet, telefón
- bezplatné školenia
- motivujúce finančné ohodnotenie
- marketingová podpora

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite profesný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]. Telefonicky je možné sa informovať na 0911205881 alebo 0911268589.

Do subjektu správy prosím uveďte názov pozície a lokalitu v ktorej by ste mohli pracovať.

Pracovnoprávny alebo obchodný vzťah bude uzavretý s externou spoločnosťou - partnerom spoločnosti Antik Telecom, s.r.o.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

-cieľavedomosť
-komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:
-komunikácia (jednanie s ľuďmi)
-prezentovanie
-obchodné zručnosti
-vytrvalosť, ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu, triple-play, IoT a zdieľaných služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam, samospráve aj firemnému sektoru. Od nášho založenia rastieme obratom už viac ako 20 rokov bez prerušenia. Antik je viacnásobným držiteľom ocenení IT Projekt roka, IT Firma roka či Inovatívna firma roka za prínos v oblasti technologického pokroku na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre telekomunikačný priemysel, smart cities či zdieľanú ekonomiku vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike, strednej Ázii a v Pacifiku. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1191085  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v závislosti od výkonu, provízny systém