Skladník

Antalis, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 + 150-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykládka a nakládka tovaru
príjem a kontrola tovaru
príprava a vychystávanie tovaru k expedícii
práca so scenerom
používanie manipulačnej techniky - NZV , VZV

zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
platové ohodnotenie zohľadňujúce skúsenosti a schopnosti
príspevok na stravovanie

Informácie o výberovom konaní

dvojzmenná prevádzka ( ranné a poobedné zmeny)
od 6:30 do 20:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

schopnosť a ochota pracovať v dvojsmennej prevádzke
časová flexibilita
oprávnenie k riadeniu NZV a VZV
trestná bezúhonosť

Skupina Antalis patrí medzi najväčších svetových distribútorov materiálov pre podporu komunikácie na trhu. Uspokojujeme požiadavky zákazníkov ktorými sú tlačiarne, reklamné a komunikačné agentúry, kancelárske veľkoobchody, veľké spoločnosti a štátna správa. Máme vybudovanú silnú firemnú kultúru založenú na princípoch rovných príležitostí a hodnôt v ktoré veríme, a sú pre nás dôležité a ich napĺňanie nám pomáha vytvoriť pozitívnu a úspešnú organizáciu. Do nášho kolektívu sme sa rozhodli prijať kolegyňu-kolegu, pre ktorú-ktorého sú hodnoty ako je otvorenosť, čestnosť, spolupráca, uznanie, flexibilita a orientácia na zákazníka hlavnými a základnými hodnotami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1703670  Dátum zverejnenia: 7.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 + 150-EUR