Obchodno-technický zástupca pre profesionálne náradie a nástroje. Región Žilina 1osoba a Bratislava 1 osoba.

ant s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Bratislava, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + motivujúce provizie z predaného tovaru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
2. Obchoduje so stálymi obchodnými partnermi
3. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
4. Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so zákazníkmi.
5. Vedie obchodné rokovania
6. Vypracováva správy o výsledkoch predaja
7. Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
8. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
9.Sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
10.Zodpovedá za zverené prostriedky, za splnenie úloh a plánu predaja

Spôsob zaškoľovania:
- ponuka a predstavenie technických výhod priamo na stavbách
- starostlivosť o starých zákazníkov
- obchodné rozhovory s majiteľmi spoločností

budú upresnené po pohovore.

Chceme Vam oznamit, že výberove konanie pre tento region bude prebiehat na centrale spoločnosti v Bratislave.

Ak Vás naša ponuka zaujala prosíme Vás pošlite nám Váš životopis mailom na našu adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáte výzvu?

Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, organizácia práce a komunikácia s ľuďmi potom nás kontaktujte. Od obchodníka budeme chcieť aby dosahoval úspechy a aby predával s ľahkosťou.

Máme vysoké nároky a meriame množstvo predaného tovaru. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky.

Výhodou kandidáta je, ak má dobré prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup, organizačné schopnosti, zručnosť v kalkuláciách cien a v prepočtoch zliav v percentách.

Sme INTERNACIONÁLNA FIRMA ant s.r.o. a dodávame PROFESIONÁLNE NÁRADIE do viacerých fachov. Vyše 25 rokov zastupujeme silné zahraničné značky –renomovaných svetových výrobcov špeciálneho profi náradia. Dodávame vynikajúce stroje a unikátne technológie. Okrem riešení zameraných na efektivitu a zvýšenie zisku poskytujeme aj služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Pôsobíme na slovenskom, českom, maďarskom a rakúskom trhu a vďaka dobrým vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2526435  Dátum zverejnenia: 20.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + motivujúce provizie z predaného tovaru