Obchodno - technický zástupca pre región východné Maďarsko (profesionálne náradie a nástroje. Výroba, priemysel a stavebníctvo).

ant s.r.o.

Miesto práce
Okres Miskolc, Okres Debrecen, Okres Nyíregyháza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + motivujúce provízie z predaného tovaru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
2. Vykonáva akvizičnú činnosť
3. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
4. Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so stálymi zákazníkmi.
5. Vedie obchodné rokovania so zákazníkmi
6. Vypracováva pre nadriadeného denné správy o výsledkoch predaja
7. Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
8. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
9.Sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
10.Zodpovedá za telefón, auto, PC a zverených zákazníkov
11.Zodpovedá za plnenie plánu predaja

budú spresnené po pohovore.

Chceme Vám oznámiť, že výberové konanie pre všetky regióny bude prebiehať na centrále spoločnosti v Bratislave.

Ak Vás naša ponuka zaujala prosíme Vás pošlite nám Váš životopis mailom na našu adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáte výzvu?

Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, organizácia práce, komunikácia s ľuďmi a ste zvyknutý tvrdo pracovať, potom nás kontaktujte. Máme vysoké nároky a meriame množstvo predaného tovaru. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky.
Výhodou kandidáta je, ak má výborné prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup a organizačné schopnosti. Ďalšou veľkou výhodou je, ak kandidát už vykonával činnosť obchodného zástupcu v Maďarsku.

Nepožadujem od Vás veľké skúsenosti s predávaním ale očakávame od Vás vysoké nasadenie. Vysoké nasadenie sa týka hlavne pracovného času s ktorým pri tejto práci musíte počítať, že ho budete potrebovať viac a tiež veľkú frekvencie návštev klientov. (Denne aspon 10 návštev).

Na úvod dostanete úlohu navštíviť čo najväčší počet potenciálnych klientov vo vašom regióne a predať im elektrickú deličku rúr. Po osvedčení sa dostanete možnosť predávať aj ďalšie stroje, nástroje a náradie z našej ponuky. Teraz hľadáme obchodníka, ktorý vie nájsť a predať tovar veľkému počtu len nových klientov.

Sme INTERNACIONÁLNA FIRMA ant s.r.o. a dodávame PROFESIONÁLNE NÁRADIE do viacerých fachov. Vyše 25 rokov zastupujeme silné zahraničné značky –renomovaných svetových výrobcov špeciálneho profi náradia. Dodávame vynikajúce stroje a unikátne technológie. Okrem riešení zameraných na efektivitu a zvýšenie zisku poskytujeme aj služby, vďaka ktorým sú naši klienti o krok vpred pred konkurenciou. Pôsobíme na slovenskom, českom, maďarskom a rakúskom trhu a vďaka dobrým vzťahom sa tešíme priazni vyše 2000 stálych obchodných partnerov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1936683  Dátum zverejnenia: 23.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + motivujúce provízie z predaného tovaru