Junior CRM Developer

Anodius, a. s.

Miesto práce
CBC V., Karadžičova 16, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spolupráca na analýzach zákazníckych požiadaviek;
účasť na zákazníckych projektoch;
konfigurácia a úprava systémov podľa zadania;
programovanie funkčných celkov podľa zadania;
tvorba softvérovej dokumentácie;
spolupráca s ostatnými developermi a poradcami;

práca s najmodernejšími CRM technológiami
príjemné pracovné prostredie
práca v tíme skúsených CRM consultantov/ developerov
flexibilná pracovná doba;
množstvo benefitov
notebook + mobil aj na súkromné účely sú samozrejmosťou

Prosíme o zaslanie CV + motivačného listu na náš HR Office, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý
SQL - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
XML - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

študent 5. ročníka VŠ v technickej alebo IT oblasti, prípadne absolvent;
skúsenosti s objektovo-orientovaným progarmovaním (JAVA, PHP, .NET, atď.)
skúsenosti s ABAP programovaním sú výhodou
znalosť riešenia Salesforce.com, SAP CRM alebo iného CRM riešenia je vítaná
analytické a procesné myslenie
komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, systematickosť
schopnosť pracovať tak samostatnosť ako aj v tíme
mobilita v rámci EU.

Sme IT konzultačná spoločnosť poskytujúca komplexné CX, CRM podnikové riešenia využívajúc SAP a Salesforce platformy.

Náš firemný slogan, Experience Matters (Zážitok rozhoduje), plne odráža našu filozofiu a politiku kvality, pričom vychádza z hodnôt progresívneho myslenia, dynamického a efektívneho prístupu pomocou najnovších technológií.
Kladieme dôraz na inovácie, pri zachovaní tradície vysokej kvality služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1951705  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou