Junior CRM Consultant/ Developer (Ref. č.: Jr. CRM)

Anodius, a. s.

CBC V., Karadžičova 16, Bratislava/ Amazon Court, Rohanské nábř. 661/5, 186 00 Praha 8
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spolupráca na analýzach zákazníckych požiadaviek;
účasť na zákazníckych projektoch;
účasť na interných rozvojových projektoch;
konfigurácia a úprava systémov podľa zadania;
programovanie funkčných celkov podľa zadania;
tvorba softvérovej dokumentácie;
spolupráca s ostatnými poradcami;

flexibilná pracovná doba;
množstvo benefitov;
práca v príjemnom tíme skúsených CRM consultantov/ developerov;

Informácie o výberovom konaní

K CV je potrebné priložiť aj motivačný list!

Miesto výkonu práce je Bratislava alebo Praha, na základe vzájomnej dohody.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti so SAP riešením veľkou výhodou;
znalosť riešenia Salesforce.com alebo iného CRM riešenia je vítaná;
skúsenosti s programovaním veľkou výhodou;
všeobecný prehľad v oblasti podnikových informačných systémov;
študent 5. ročníka VŠ v technickej alebo IT oblasti, prípadne čerstvý absolvent;
logické, analytické a procesné myslenie;
komunikatívnosť, flexibilita, profesionálne vystupovanie, systematickosť;
aktívna znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka;
inovatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, tímový hráč, mobilita.

Spoločnosť Anodius je IT poradenská spoločnosť so zameraním na inovatívne korporátne CRM Riešenia a Služby, založené na platformách SAP a Salesforce.com. Slogan spoločnosti Walk the Talk (slová sú činy) plne vyjadruje podnkateľskú filozófiu a zároveň politiku kvality, ktorá vychádza z hodnôt progresívneho myslenia, dynamického a efektívneho prístupu s využitím špeciálneho know-how nadobudnutého empiricky, pričom prestíž je základným stavebným prvkom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

CBC V., Karadžičova 16
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Office
Tel.: 0220633380
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1391856   Dátum zverejnenia: 21.11.2016