Chyžný/Chyžná 5* Hotel pri mori v Holandsku

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Noordwijk, Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
od 9,94/hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach.
-Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).
-Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch.
-Dodržiavanie hygienických štandardov.
-Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb.
-Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne.

Práca po celý rok, možnosť získania kontraktu a zvýšenie platu.
Pracuje sa 5 dní v týždni 2 dni voľna, 2 víkendy sa pracuje
Od 8:30 - 17:00

Za sprostredkovanie práce nič neplatíte.
Na mieste dostupný koordinátor Vám pomôže s registráciou pri vstupe do Holandska ako aj založením konta a potrebných náležitostí BEZPLATNE! (SOFI - BSN).
Pporadenstvo ohľadne cesty do Holandska.
Do práce sa dostanete peši za krátku chvíľu od ubytovania.

Prosím zasielajte Vaše CV v anglickom jazyku aj s fotografiou. Vybraní uchadzači budú kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Van Koppen & Van Eijk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Reprezentatívne osoba, motivovaná fyzicky pracovať
komunikatívna angličtina

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie.
ID: 3030149  Dátum zverejnenia: 25.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 9,94/hod. brutto