Mäsiar

ANNASTAR B.V.

Miesto práce
Zuid Holland, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
11 až 13€/hod. brutto závisí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletný proces spracovania hovädzieho a telacieho mäsa. Príprava zvierat na porážku, vykosťovanie, delenie, orezávanie, rezanie konečných výrobkov, balenie, expedícia.

-Neplatíte žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania.
-Na mieste dostupný koordinátor Vám pomôže s registráciou pri vstupe do Holandska ako aj založením konta a potrebných náležitostí BEZPLATNE!
-Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom na firemných domoch (za poplatok kt. sa odčítava z odpracovanej mzdy) v blízkosti zamestnania.
-Poradenstvo ohľadne cesty do Holandska.
-možnosť ďalšieho vzdelávania - po úspešnom absolvovaní zvýšenie platu.

Prax mäsiara je nutná. Najlepšie s nožom alebo pílou. Môžu ísť aj ľudia s nižsími jazykovými znalosťami(nie žiadnymi). Základ je dorozumieť sa, pochopiť čo robiť.

Ak Vás táto ponuka zaujala pošlite životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku. Hlavne dobre popíšte prax mäsiara, ostatné predošlé zamestnanie nieje potrebné rozpisovať. Čím viac toho viete tým viac zarobíte. Vybraní uchádzači budú kontaktovaný telefonicky alebo e-mailom a obdržia viac podrobných informácií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

komunikatívny, zodpovedný, dôsledný, dobrý fizycký stav

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo pre Holandsku personálnu agentúra. Praca :kovový priemysel, sklenik, sklad, obalovanie.
ID: 2948430  Dátum zverejnenia: 26.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 až 13€/hod. brutto závisí od skúseností